/5 najbardziej zajawkowych Pro
SKATEmore.pl - Deskorolka, Skate newsy

5 najbardziej zajawkowych Pro

SKATEmore.pl - Deskorolka, Skate newsy

W każdej płaszczyźnie życia masz jakiegoś „guru”. Mistrza, który daje Ci siłę do stawiania kolejnych „kroków”, który inspiruje Cię i motywuje do działania. Jest to coś naturalnego. Tak jak potrzeba jedzenia czy picia.

Dlaczego o tym wspominam? Chcę przedstawić Ci desko-mistrzów, którzy od początku mojej przygody z deskorolką byli i są dla mnie mentorami. Zarówno stylowo jak i osobowościowo. Po prostu oglądając ich przejazdy japa mi się cieszy i chociaż widziałem już praktycznie każdy ich part po pierdyliard razy to i tak za każdym razem przeżywam wszystko od nowa. Zaczynajmy..

Rodney Mullen SkateboardingRodney Mullen

Wyjaśniać tutaj za dużo nie trzeba. Rodney to ojciec skateboardingu i mistrz nad mistrzami pod każdym aspektem deskorolki. Jego styl pokazuje, że deskorolką trzeba się cieszyć na wszystkie sposoby i w kreatywny sposób podchodzić do sprawy.

Paul Rodriguez SkateboaringPaul Rodriguez

Paul powala płynnością i lekkością jazdy. Zarówno na swoją nogę, jak i na switch. Najbardziej zainspirował mnie, bodajże pierwszy, „Day in life” z P-Rodem w roli głównej. Skromny chłopak i zwyczajny dzień od A do Z z życia Pro. Grindbox na tyłach domu i sieczka technicznymi trikami.

Chris Cole SkateboaringChris Cole

Krzysiu to gościu, który łączy duże i trudne przeszkody z kur3w$ko trudnymi trikami. Duże schody, poręcze, „gapy” – wszystko obcykane do perfekcji i nigdy nie daje za wygraną.

Steve Berra SkateboardingSteve Berra

Steve jest osobą, którą po raz pierwszy zobaczyłem w filmie DVS „Skate More”. Jest doskonałym przykładem na to, że mimo przeciwności i niechcianych akcji, można przejść twardo po ziemi i dalej walczyć o swoje zajawki.

Marc Johnson SkateboardingMarc Johnson

Bardzo pozytywny charakter z głową pełną pomysłów. Potrafi wykorzystać dosłownie wszystko, żeby zrobić jeden ze swoich numerów. Marc ma ciekawy styl i łączy niecodzienne kombinacje w jedną piękną całość.

Tych pięciu gości daje mi największą zajawę. Za każdym razem, gdy wychodzę na deskę odpalam, chociażby na chwilę, jeden z ich przejazdów i ładuję poziom „special”. A Twoim ulubionym skaterem jest..?