/Best Coast – California Nights (Full Album)
Best Coast - muzyka na deskorolkę

Best Coast – California Nights (Full Album)

Nie chcę Cię zanudzać tym, jaka to muzyka w życiu jest ważna i potrzebna. Bo jest. Po prostu. Nawet nie wyobrażam sobie dnia, bez wpadającej w ucho nuty, która zacznie napędzać cały dzień. A Ty?

Ostatnio szukałem czegoś nowego. Zupełnie nowego, co sprawi, że każdy ruch będzie wypełniony po brzegi melodią. Niby wszystkiego jest dzisiaj pełno. Rynek – nie tylko muzyczny – jest nasycony rozmaitościami, ale co z tego? Ilość nie zawsze idzie z jakością. Z resztą, sam dobrze o tym wiesz, nieprawda?

Dzisiejszy wpis na łamach SKATEmore chcę poświęcić Best Coast i jeśli dalej to czytasz to bardzo mi miło. Otóż, wspomniana wcześniej kapela to muzyka z pogranicza surf i indie popu prosto z Los Angeles. Założycielami są Bethany Cosentino i Bobb Bruno. Podczas swojej kariery wydali klika singli i EPek oraz klip do singla „When I’m With You”. No dobra! Ale co w tym takiego? HA! Na to pytanie odpowiedz sobie już sam. Pozostawiam Cię z ich albumem California Nights. Jeśli lubisz klimaty surf rockowe – polecam. Spodoba Ci się na pewno. Adijos Przyjacielu.