/Deska Miniramp
Miniramp Skateboard

Deska Miniramp

Miniramp Skateboard

Jako, że bardzo dobrze jeździło mi się na blacie Miniramp Skateboards postanowiłem napisać kilka słów na temat desek tej firmy. A pisać jest o czym, bo według mnie te deseczki są naprawdę dobre. Co więcej są dostępne w atrakcyjnej cenie i szczerze mówiąc, po przygodach z deską GoodWood, nie spodziewałem się, że za 119zł można zostać szczęśliwym posiadaczem naprawdę dobrego blatu.

Pierwszą deskę Miniramp zamówiłem kilka miesięcy temu. Chciałem po prostu sprawdzić czy są warte uwagi, a że cena była kusząca, to się skusiłem. Czy było warto? Według mnie tak, było warto, do tego stopnia, że następną deską jaką sobie sprawiłem też była Minirampka.

Deseczka sprawowała się świetnie. Nie „czipsowała” się, nie rozwarstwiała się za bardzo. Drewno jest twarde i ma dobrego pop’a. Co do jazdy – śmigało się elegancko. Jeszcze chyba nie zdarzyło się, że narzekałem na ten blat, nie licząc tego jak pierwszy połamał się przy olce z 10 schodów, ale to już swoją drogą. Wracając do tematu, według mnie to dobre drewno za dobrą cenę.