/Fingerpark od Mittskateboards

Fingerpark od Mittskateboards

Jakiś czas temu otrzymałem wiadomość od Mitt Skateboards z prośbą o wrzucenie info o ich nowym fbparku na bloga. Jako, że inicjatywa jest dość interesująca poniżej znajdziecie krótki opis

Firma Mittskateboards – pionier w produkcji fingerboardów w Polsce, wprowadził do swojej oferty całkowicie nowy produkt. Jest nim fingerpark – miniaturowy skatepark służący do jazdy i wykonywaniatricków przy pomocy fingerboardów czyli miniaturowych deskorolek.

Znajduje się na nim cała masa przeszkód, na których wykonywać można najróżniejsze tricki. Wymiary fingerparku to 110 x 225 centymetrów, wykonany został on z wodoodpornej sklejki i wykończony aluminium. Dla dodania realizmu fingerpark wyposażony został w elementy zielone – drzewa, trawę oraz żywopłot.

Dzięki stworzonej przez firmę fingerplazie, miłośnicy miniaturowych desek mogą doskonalić swoje tricki i organizować zawody. To także doskonała przestrzeń dla miłośników deskorolki, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z ich miniaturowymi wersjami.

Mitt Skateboards - fingerplaza

Fingerpark znajdzie swoje zastosowanie na różnego rodzaju imprezach masowych odbywających się zarówno w galeriach handlowych, na powietrzu, przy sklepach związanych z branżą skateboardingową lub też w czasie różnego rodzaju wydarzeń sportowych czy obozów. Fingerplaza wykorzystana może zostać również przy organizacji zawodów czy też promocji poszczególnych produktów branżowych jako atrakcja sportowa skupiająca rzesze fanów skateboardingu.

Fingerplaza firmy Mitt pojawiła się na Woodcampie 2013 – imprezie dla fanów deskorolek z całej Polski, która organizowana jest co roku w okresie wakacyjnym w ośrodku Marysieńka. Zlokalizowany jest on w miejscowości Przysucha położonej między Radomiem a Piotrkowem Trybunalskim. Obozowicze mają możliwość szlifowania swoich umiejętności przez cały okres wakacyjny. Odbywają się tam również zawody oraz warsztaty.

Jest to pierwszy fingerpark stworzony przez firmę Mitt, a zarazem jedyny w Polsce. Producent zapowiada prace nad kolejnymi modelami.

Z pozdrowieniami od Mitt Skateboards.