/Pretty Sweet – krótko i na temat
SKATEmore.pl - Deskorolka, Skate newsy

Pretty Sweet – krótko i na temat

Premiera najnowszego filmu spod znaku Girl/Chocolate już dawno za nami. Miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku i jak przystało na taką produkcje, premiera odbyła się z wielką pompą. W końcu po takim brandzie niczego innego spodziewać się nie mogliśmy. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a sam film można było nabyć w ekskluzywnym wydaniu DVD + HD Blu-Ray Disc. Ale to jeszcze nie koniec. Dodatkowo do filmu otrzymywaliśmy  48 – stronicową książka o  samym SV.

Jak wiadomo Girl/Chocolate to bardzo znane marki na całym świecie, nie tylko w środowisku deskorolkowym. Ponadto co jakiś czas wypuszczają team’owe skate video, a ich produkcje słyną z dopracowania pod każdym względem. Trudno się jednak dziwić, w końcu każda szanująca się firma chce pokazać się z jak najlepszej strony.

Pretty Sweet, bo o tej produkcji mowa, to prawdziwe dzieło sztuki filmowej, jeśli chodzi o brand deskorolkowy. Zgrana i mocna ekipa na deskach, w składzie: Alex Olson, Brandon Biebel, Brian Anderson, Chico Brenes, Chris Roberts, Cory Kennedy, Daniel Castillo, Elijah Berle, Eric Koston, Gino Iannucci, Guy Mariano, Jeron Wilson, Jesus Fernandez, Justin Eldridge, Kenny Anderson, Marc Johnson, Mike Carroll, Mike Mo Capaldi, Raven Tershy, Rick Howard, Rick McCrank, Sean Malto, Stevie Perez i Vincent Alvarez robi spore wrażenie. Poziom jaki prezentują ci Panowie jest w szoku max. Banger, bangera, bangerem popędza, jednym słowem – KOSA!

Jednak filmy tematyczne, to nie tylko masa trików, które zapierają dech w piersiach. Deskorolka to przede wszystkim dobra zabawa i rodzinna atmosfera. Tego również nie zabrakło w PS. Girl/Chocolate to zgrana ekipa, która tworzy znakomity klimat, tak też oglądając film, fun’u nam nie zabraknie.

Na szczególną uwagę zasługuje montaż. Praca grafików, kamerzystów i monterów daje się zauważyć. Całość jest sklejona w naprawdę profesjonalny sposób. Uwidacznia się tu wkład jaki włożono w produkcje tego filmu. W każdej sekundzie Pretty Sweet, jesteśmy świadkami czystej zajawy i ogromnego oddania deskorolce.

Jeśli chodzi o przejazdy poszczególnych skaterów, to szczególnie polecam part Sean’a Malto, Mike’a Mo oraz Marc’a Johnson’a. Ich czas w filmie zapadł mi najbardziej w pamięci i często do nich wracam.

Osobiście, film bardzo mi przypadł do gustu. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że to najlepsze sv jakie widziałem do tej pory. Zawiera dosłownie wszystko, co powinno zawierać dobre sv. Jedyne co trochę mnie odtrącało to muzyka w niektórych momentach, ale to przecież kwestia gustu. Ogólnie film bardzo udany i polecam wszystkim, którzy chcą dobrej deskorolki w genialnej obsadzie i z dobrym montażem. Enjoy.