/Video i foto podsumowanie roku 2014
SKATEmore.pl - Deskorolka, skateboarding

Video i foto podsumowanie roku 2014

Już za parę godzin zostanie przekręcony licznik kalendarza i zaczniemy kolejny 2015 rok. Trochę zbija mnie to, że czas ucieka jak piasek przez palce, a my nie mamy na to wpływu. Nie mamy, więc należy spędzać ten czas jak najbardziej pożytecznie i pozytywnie. Tak, żebyśmy nie żałowali ani chwili.

Koniec roku to dla mnie czas małego rachunku sumienia i podsumowania. Zawsze zadaje sobie pytanie jaki był rok bieżący i co chciałbym poprawić w następnym roku. To pytanie pojawia się kilkukrotnie do każdej sfery życia. Jedną z największych zajawek, jaką chciałbym rozwinąć to SKATEmore.pl. Chciałbym, wprowadzić tu kilka zmian i poprawić działanie niektórych rzeczy. Chciałbym też mieć więcej czasu na dodawanie świeżych postów, zdjęć i filmów, a moim największym postanowieniem na nadchodzący rok, to większa ilość filmów, które będą wędrowały do sieci. Jestem pewien, że to wszystko się uda i za rok, to miejsce będzie zupełnie innym, lepszym miejscem.

Skoro mijający rok to czas posumowań, przyszedł czas na podsumowanie deskorolkowego roku na SM. Poniżej zamieszczam video, z którego jestem najbardziej zadowolony – ponieważ większość nagrywek jest ze streetu – i zdjęcie, które zostało przez Was ciepło przyjęte na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Tak się złożyło, że i film i foto przedstawiają deskorolkowe zmagania PJa.

Na koniec, chciałbym życzyć Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku, dużo radości z deskorolki, miłości, nowych trików i dobrego partu, który podbije cały deskoświat. 5!

Video

Foto

SKATEmore.pl - Deskolkoa Marcin Tulibacki